Kurumsal

Kayseri’de 25 yıllık medikal sektör tecrübesine sahip olan şirketimiz 2003 yılı itibariyle bu alandaki birikimlerini ithalat grubunu da faaliyete geçirerek yeni bir platforma taşımaya karar vermiştir. 


Firmamız geçen bu 2 yıl gibi kısa bir zaman içerisinde yeni bir oluşum olmasına rağmen Primer hedeflerini başarıyla tamamlamış ve istikrarlı bir büyüme ivmesini yakalamış ve hızla başarı grafiğini yükseltmiştir. İlkin hedeflerimiz içerisinde yer alan kardiyoloji, üroloji ve gastroentroloji kataterleri konusunda Türkiye’de bir marka olabilme düşüncesi ile ürün yelpazemiz içerisine katılan Medtronic, Dial Medical, Pahsco, Oscor, İnsitu-Tech, Greatbatch Medical, Dispomedica, Hanlim gibi başlıca büyük markalar ile bu hedefini büyük ölçüde tamamlamıştır. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmayı hedefleyen firmamız müşteriye daha hızlı ulaşabilme gayesi ile merkez ofis haricinde Ankara ve Konya illerine irtibat ofisleri açmış ve bu ofislerde şirket misyonu ve vizyonunu taşıyabilecek yapıda bölge sorumluları yerleştirmiştir. İnsan sağlığına değer katan yenilikçi ürünler ve hizmetlerle yaşam kalitesini artırmak ve insan sağlığına hizmette öncü kuruluş olmak misyonu ve vizyonu ile hareket eden firmamız bu amaca uygun hareket edebilmek düşüncesi ile TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001 Kalite Yönetim Belgelerini alarak sunmuş olduğu hizmetin kalitesini belgelendirmiştir.

 

 

Başlangıç aşamasında az sayıda firma mümessilliği ile yola çıkmış olmamıza rağmen toplam mesaisinin büyük bir kısmını ürün yelpazesini biraz daha geliştirmek için harcamış ve bunun sonucunda yeni ürün gruplarının ilavesi ile bu hedefine yüksek oranda yaklaşmıştır. Hedefimiz en son teknolojiyi ve kaliteyi en iyi şekilde ülkemiz insanlarına sunmaktır. Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı ve bol kazançlı günler dileriz.